Hasiče jsme ztvárnili na jedničku

I letos se naše škola zapojila do výtvarné a literární soutěže Požární ochrana očima dětí. A i letos získaly práce našich školáků ocenění. V okresním kole se ve výtvarné části dařilo Nikole Baštářové, Karolíně Jandové i Martinu Šrámkovi, kteří ve svých kategoriích získali třetí místa. Zvláštní cenu pak dostal Josef Randýsek. V literární kategorii zabodovala první příčkou Lucie Kočnarová, třetí skončil František Randýsek.

Jmenovaní se prosadili i v krajském kole. Kája Jandová ve výtvarné části zvítězila, stejně skvěle se dařilo s textem i Fanymu Randýskovi, kterého doplnila na třetím místě Lucka Kočnarová.

Františku Randýskovi s Martinem Kočnarem byla porota nakloněna i v další výtvarné soutěži - Hranice očima dětí. Franta ve dvoraně hranického zámku přebral cenu za třetí místo, Martinova práce se porotcům líbila ještě víc, dokonce nejvíc. Jeho obrázek vlaku na viaduktech získal v kategorii 1. stupeň první místo.

Více k vidění zde a tady