Vánoční čas ve škole

Vánoční období ve škole pro většinu vyvrcholilo štědrým dnem. Děti už se několik dnů, některé i týdnů, nemohly dočkat.

Než se začaly rozvazovat mašle a trhat balicí papír, vyslechly si ještě tradiční příběh o věčně nespokojeném stromečku . Pod společným vánočním stromkem pak děti našly spoustu užitečných dárečků do školy - knihy, sportovní náčiní, deskové hry i jiné hračky. Zároveň měla každá třída svůj menší stromeček, kam si žáčci navzájem nadělili menší překvapení.

Vše provázelo ochutnávání cukroví a dalších dobrot, zpívání koled a nechyběly ani oblíbené vánoční zvyky. Kapr s bramborovým salátem na oběd vše korunoval.

Radost snad také, jako každý rok, přineslo naše koledování, během kterého jsme zpěvem i slovem popřáli hlavně seniorům v obci pěkné vánoční svátky, stejně jako setkání s panem farářem se zpěvem koled v kapličce.

Touto cestou bychom rádi poděkovali za podporu v uplynulém roce a všem lidem popřáli jen to nejlepší do roku 2018.