Organizace posledních týdnů

(neděle 20.6.2021, 9:30)

V pondělí škola, od úterý zábava

• Budeme slavit první letní den.
  • Žáci přijdou do školy normálně s aktovkami.
Úterý až pátek
  • Od úterý se již budeme více pohybovat, sportovat a užívat si venku - místo aktovky stačí batůžek (se svačinou a pitím) a sportovní oblečení.
  • Děti si mohou opět donést svou oblíbenou mírovou hračku.
  • Na zahradě a v okolí školy na děti čekají: podsadové stany, lukostřelba, hamaky aj. netradiční skautské a outdoorové aktivity.
  • Z úterý na středu budeme spát ve škole!!!
  • Ve středu plánujeme cyklovýlet k Hustopečským rybníkům, kde se projedeme na raftu a zaplaveme si.
Program jednotlivých tříd
  1. třída 2. třída 3. třída 4. třída 5. třída
Pondělí  výuka  výuka  výuka  výuka  nácvik ZK
Úterý  aktivity na zahradě + spaní ve škole aktivity na zahradě +  spaní ve škole  aktivity na zahradě +  spaní ve školek  aktivity na zahradě +  spaní ve škole  cyklovýlet a rafty
Středa  cyklovýlet +  rafty a koupání  cyklovýlet + rafty a koupání aktivity na zahradě cyklovýlet + rafty a koupání nácvik ZK

Čtvrtek aktivity na zahradě
aktivity na zahradě

nácvik ZK v Hranicích

Pátek aktivity na zahradě aktivity na zahradě aktivity na zahradě aktivity na zahradě aktivity na zahradě

Úterý 22.6.

• Děti budou seznámeny s pravidly na kolech a při aktivitách na zahradě.
  • Mezi 17-18h zahájení spaní ve škole
    • Prosíme rodiče, aby v tomto čase dovezli: kolo, spacák, karimatku, hyg. potřeby, baterku a lehkou večeři (škola zajistí pitný režim a opékání špekáčků), dále batůžek a láhev na pití, pláštěnku a drobné kapesné na zmrzlinu na cyklovýlet, plavky a ručník.
  • Za technický stav kola odpovídá rodič. Nezapomeňte na přilbu na kolo.

Středa 23.6.

• Snídani a dopolední svačinu zajistí škola.
  • Cyklovýklet do Hustopečí n. B. (pokud si na to dítě fyzicky nebo technicky netroufá, bude mu zajištěn náhradní program ve škole nebo školce).
  • Návrat ke škole kolem 14h - oběd bude zajištěn ve škole.
  • Prosíme rodiče, aby od 14:30 do 16:30 vyzvedli děti a pomohli odvézt kola a spacáky (pokud se Vám to nehodí, uschováme ve škole do čtvrtka).
  • Hraničáci pokud pojedou v autobuse s kolem, je to možné za doplatek cca 25,-.
------------

Čtvrtek 24.6. a pátek 25.6.

• Dle počasí aktivity na zahradě, v parku či Nihlovském lese.

Poslední týden slavnostní loučení

Pondělí 28.6.

• 1. třída pasování na čtenáře
  • 2. a 4. aktivity v okolí školy

Úterý 29.6.

• Slavnostní zakončení v sokolovně (návštěva pana faráře, paní starostky, rozloučení s 5. třídou)
  • Vyhodnocení sběru papíru, kaštanů a žaludů - opožděně, ale přece předání cen a diplomů :)

Středa 30.6.

• Vydání vysvědčení cca do 10:30.
------------
Děti nebudou odevzdávat knihy ani pracovní sešity, aby si mohly během prázdnin opakovat.

Zdraví TUZŠS (tým učitelů ZŠ Skalička)

Pondělí 29.04.2024
Oběd: Polévka vločková A:1,9 Rizoto, okurek A:7,9 Ovoce A:- Čaj A:-
Úterý 30.04.2024